
Змішати яйця з цукром і медом, додати борошно і соду погашену оцтом. Тісто гарно вимішати і розділити на 4 порції. Виливати на бляшку, встелену пергаментним папером. Рулети випікати при високій температурі. Вийняти, згорнути рулетом. Як захолонуть, то перемазати кремом.
Також можна джемом, сметаною з чорносливом або бананом, або ж масла зі згущеним молоком.
Співає Вогнедар
З таїни, з давнини в неймовірні віки...
Слова Джона Ленона, музика Пола...